+38 093 048 18 74
Активний відпочинок в Туреччині. Підбірка від Yasvit TG!

Мекка для туристів з усього світу, і українські туристи не виняток. Туреччина .. Здавалося, що може бути простіше, ніж провести класний відпочинок в Туреччині.

Що для цього потрібно? Вибрати надійне туристичне агентство, розповісти про свої побажання менеджеру, і вибирати путівку до якої тягне туристичну інтуїцію.

Крім, ультраотелей, ультраморя, ультрасолнца. Вас чекає країна з багатою історією, незвичайною культурою і шикарною природою.

Наше тур-агенство Yasvit сьогодні пропонує Вам добірку 5 крутих місць для активного відпочинку на природі в Туреччині.

 

Піші походи по Фригійської долині

Фрігійці? Але ми ж в Туреччині, а не в Фрігії!

Фрігійці з’явилися в Анатолії в 11 столітті до нашої ери. Вони влаштувалися в регіоні, що охоплює території нинішніх провінцій Стамбул, Анкара, Ескішехір і Стамбул. Це була процвітала, яскрава цивілізація, зосереджена в середині 8-го століття до н.е. навколо столиці Гордіума (Гордіон), нинішнього Ясіхоюка, Полатлійского повіту Анкари. Легендарний Мідас був найвідомішим фрігійським правителем.

Фригийский маршрут є одним з найдовших марштуров в Туреччині.

Подорож по Фригійськії долині та дослідження поселень в лісах серед гір – це давня розвага. Долина майже повністю покрита туфом; через те, що камені легко можуть змінювати свою форму, в цьому місці утворилися підземні печери. Фригійська долина, розташована в трикутнику Кютахья-Ескішехір-Афьон – це один з найкрасивіших регіонів країни, де організовано все необхідне для туризму.

Кращий час для проходження треку – осінь і весна.

Скелелазіння в Демирказик

Аладагар – невеликий, мальовничий район, найвища частина гірської системи Тавр. На дуже невеликій території тут розташувалося чотири вершини вище 3700 м і безліч вище 3500 м, а круті скелясті стіни дуже нагадують Доломіти. Під час нашої поїздки ми зробимо відразу кілька цікавих сходжень, серед яких буде і найвища вершина району Демирказик (3756 м), і кілька вершин нижче, але не менш цікавих і складних! У Демирказик є багато різних маршрутів. Це найбільш відвідуваний гірський пік, який популярний як серед місцевих, так і серед іноземних альпіністів.

Звичайно, Каппадокія. Політ на повітряній кулі.

Повітряні кулі – головна фішка Каппадокії, що стала візитною карткою Туреччини. Кращий час для польотів квітень-травень і початок осені, гористі пейзажі розкриваються в кращому вигляді.

Багато хто запитує “коли, проводять фестиваль повітряних куль в Каппадокії?”. Але фестивалю, насправді тут не буває, повітряні кулі запускають тут щоранку, а іноді пару раз на день. Щодня в небі виявляється близько 2000 осіб..

Купити квиток на повітряну кулю можна практично в будь-якому готелі Туреччини.

Кемпінг в лісі Енидже

Цей ліс розташований в районі Енидже західній турецькій провінції Карабюк. З недавнього часу це місце стало улюбленим місцем цінителів природи. Його вважають одним з найважливіших лісів в світі, завдяки монументальним деревам і унікальній екосистемі. У лісі Енидже ви зможете спробувати не тільки піші походи і кемпінг, а й інші види активного відпочинку, такі як скелелазіння і водні прогулянки на каное.

Найдовший пішохідний маршрут знаходиться між міським лісом (City Forest) і дендрарій (Arboreturm). Він займає 5 днів і має протяжність 77 кілометрів.

Параглайдінг в Бабадагі

Олюденіз це Мекка параглайдингу в Туреччині, саме тут був здійснений перший політ на параплані. Бути в Олюденіз і не політати на параплані одно втрати найяскравіших вражень від відпочинку. Боїтеся чи ні, але зробити стрибок з вершини гори Бабадаг і пролетіти над узбережжям Фетхіє, ви просто зобов’язані.

Льотний сезон триває з квітня по жовтень, погодні умови в цей час найбезпечніші. А стартовим майданчиком парапланщіков є гора Бабадаг, недалеко від курорту Фетхіє. За вхід на гору Бабадаг береться екологічний збір – 20 лір.

Туристів, які купили політ, привозять на одну з стартових майданчиків і розподіляють по інструкторах. На місці інструктор видає пасажирам захисний шолом, розповідає про пристрій параплана і про те, як поводитися при стрибку і в польоті. Техніка безпеки вимагає, щоб шолом був одягнений в моменти стрибка і приземлення, під час самого польоту шолом дозволяється зняти. Перед стрибком інструктор надійно пристібає пасажира до стропів параплана. Розбіг при такому тандемному стрибку зазвичай становить всього п’ять кроків, і параплан вже у вільному польоті. Під час польоту можна помилуватися на Долину Метеликів, Блакитну лагуну, пляж Бельджегіз, селища, будиночки, готелі району Олюденіз.

Підібрати путівку, придбати найгарячіший тур для відпочинку в Туреччині можна в нашому турагентстві – Yasvit Travel group!

Вирушаючи в подорож, яке включає активний відпочинок вам необхідна страховка в подорож. Покриває ризик травмування від занять спортом, а з цього року обов’язковим умова є туристичне страхування з покриттям лікування Covid-19. Оформити необхідні страхові полюси можна в нашому агентстві в Харкові (вулиця Лісаветінская, 3Б 1 поверх) або онлайн зв’язавшись з нашими менеджерами зручним вам способом.

Залишаймося на зв’язку!

Актуальні новини зі світу туризму і захопливі географічні тести в Telegram

Про все на світі в нашому Instagram

 

 

 

 

Реалізуємо Будь-Яку Туристичну Мрію