+38 093 048 18 74
Історія

Нашого Агентства

``Yasvit travel group`` -це магазин готових подорожей ... У кожної людини рано чи пізно виникає питання: ``Куди б поїхати?`` Або просто крик душі: ``ПОРА ВАЛИТИ !!!`` ... Але куди? Як же буває складно вибрати між синім морем і високими вершинами гір, або ж архітектурою середньовічної Європи і її різноманіттям стилів .. А може і зовсім таємничий світ Сходу? І вибір місця відпочинку перетворюється на справжні тортури .... Але все, що вам варто зробити - це звернутися до досвідчених туристів або в наше турбюро. ``Yasvit`` - це дружна команда мандрівників, які жодного дня не сидять на місці і можуть зірватися в подорож в будь-який момент і будь-яку точку світу.
Ми готові взяти вас із собою, а чи готові ви стати частиною ``Yasvit travel group``?
Відгуки

Що говорять клієнти

Все було організовано на найвищому рівні! Самостійно на сайті вибрати було нескладно, але коли приїхали в офіс, нам розповіли про готелі те, що ми не знали. Нам відповіли на всі питання і ми не пошкодували, що полетіли за рекомендацією фахівця!

Ганна Матвієнко, Туреччина
Ганна Матвієнко, Туреччина

Цієї зими ми побували в Єгипті, куди планували поїхати не один рік. Побувати в Єгипті нам допомогло турагентство, де ми купили собі тур на тиждень. Правда вона пролетіла дуже швидко, але в пам'яті відклалася на довгі роки. Всім рекумендуємо турагентство.

Олег Гнатюк, Єгипет
Олег Гнатюк, Єгипет
Наші

Послуги

Продаж турів

Зручні і швидкі пошук і бронювання турів. Підібрати собі найвигіднішу пропозицію зможе будь-який турист,
так як ми пропонуємо Вам зручний модуль пошуку.

Авіаквитки

У нашому агентстві можна замовити і придбати авіаквитки в будь-яку країну світу за спеціальними тарифами відомих авіакомпаній.
Швидко і кваліфіковано.

Реалізуємо Будь-Яку Туристичну Мрію