+38 093 048 18 74
Легенди. Містика. Туризм.

Туризм часто пов’язаний з містичними історіями. Адже відвідування нової країни, впливає на нас та змінює наш світогляд. Тому наші звиклі працювати по єдиному шаблону мізки здатні наділити особливим флером загадки будь-що. Yasvit послухав історії туристів та зібрав їх в підбірку таємних місць нашої планети.

Плато Рорайма, Бразилія, Венесуела, Гайана
Рорайма є горою на межі трьох країн. Її верхівка — це розлоге, вкрите димкою хмар, плато, з унікальними рослинами та водоспадами. Кажуть, що саме тут Артур Конан Дойл задумав свою роботу “Загублений світ”. А сучасні туристи говорять, що в цьому місці людину охоплює просто дитячий захват.

Долина глечиків, Лаос
Біля підніжжя Аннамського хребта “розкидані” велетенські горщики: вагою в шість тонн та висотою три метри. Археологи зійшлись у думці, що цим горщикам близько 2000 років. Лаоські легенди говорять, що ця утварь залишилася тут від поселення велетнів. У істориків свої версії: в горщики могли збирати дощову воду або зберігати в них продукти. А може, це були похоронні урни?

Вежа Гластонбері, Великобританія
Англійське графство Сомерсет на 145-метровому пагорбі розташувалася вежа середньовічної церкви св. Михайла. За легендами місцевих тут розташований вхід в потойбічний Авалон — це місце де народжуються святі, казкові істоти та маги, де діють особливі закони часу і простору. Саме на цьому пагорбі поховані король Артур та його жінка Гвінерва. Можливо, це просто міфи, але відвідувачі пам’ятки стверджують, що у пагорба найпотужніша енергетика.

Китова алея, в Росії, була відкрита в 1977 році. В промерзлий берег острову Ітиган зариті кістки та черепа китів. Загадки цьго місця досі не розкриті. І призначення цієї алеї не встановлено.

На вершині гори Грац, у Німеччині можна спостерігати, дуже красиве явище — броккенський привид. Якщо стояти спиною на захід сонця, то на поверхні хмар або в тумані проявиться велика тінь з райдужним ореолом навколо голови. Іноді навіть виникає відчуття, що «привид» рухається.

 

Реалізуємо Будь-Яку Туристичну Мрію