+38 093 048 18 74
Що потрібно знати про Сейшельські острови до поїздки?

Сейшели – ЦЕ ВЗАГАДІ ДЕ?

Сейшельські острови розташовані в Індійському океані і географічно відносяться до Африки. Все острова на південь від екватора: це означає, що в грудні, січні та лютому на Сейшелах літо, а в червні, липні і серпні – зима. Сейшели складаються з 115 островів. З них населені тільки 33.

Але для нас, як для туристів, цікавити будуть всього три острови – Мае, Праслен і Ла-Діг. Саме тут зосереджена вся туристична інфраструктура.

Як потрапити в сезон?

Температура на островах практично завжди тримається в районі +30 градусів за Цельсієм. На Сейшелах немає чітко вираженого сезону дощів, але зазвичай найбільша кількість опадів випадає з листопада по березень. Але перед плануванням поїздки треба запитати у тур-оператора прогноз погоди! Ураганів та інших страшних погодних умов помічено не було вже багато років. Цілком безпечне місце.

Чи потрібна Віза?

Для в’їзду на Сейшели з метою туризму до 30 діб віза не потрібна. Щеплення, до слова, теж не потрібні. На кордоні досить пред’явити закордонний паспорт, дійсний до кінця поїздки, і міграційну карту (видається в літаку). Іноді можуть зажадати побачити броні готелів і зворотні авіаквитки.

А що з фінансових питань?

Гроші на Сейшелах – Сейшельські рупія. Дуже милі купюри з зображенням пташок. Копійки тут практично не в ходу. Краще брати з собою долари або євро і обміняти їх в аеропорту. На Сейшелах без особливих проблем можна розплачуватися і банківськими картами: практично всі готелі, ресторани і багато крамниць мають термінали для оплати.

Готель підібрали, а які там пляжі?

Сейшели цінують свої пляжі – вони головне багатство островів. Хоча насправді захід у воду почнеться з водоростей і кам’янистих берегів, але хіба таке може схвилювати людини у відпустці ?! Всі пляжі Сейшельських островів доступні для всіх бажаючих. Тому, навіть якщо територію навколо пляжу займає будь-якої готель, і іншого способу потрапити на узбережжі немає, крім як через територію, вам не можуть відмовити в праві пройти на пляж.

 Їжа і алкоголь?

На Сейшелах смачно, але дорого! Вечеря на двох в ресторані може обійтися в 1900 до 2700 грн. Поїсти дешевше можна в вуличних забігайлівках – take away – тут дійсно смачно і недорого! Як правило, це м’ясо або риба з гарніром (рис, макарони, картопля-фрі) і яким-небудь соусом в контейнері. Залежно від наповнювача коштує від 50 до 100 рупій (приблизно 200 грн).

Сейшельський алкоголь – це пиво SeyBrew, яке дешевше купити в магазині; і ром Takamaka і сидр Slow Turtle. Імпортний алкоголь також можна купити в будь-якому магазині, але вартість буде на порядок вищі за українські.

Де живуть, ті самі черепахи?

На Ла-Діге є парк L’Union Estate Park, в центрі якого живуть величезні черепахи.

Ми постаралися розповісти про найцікавіші особливості Сейшельскийх островів та надихнути Вас відвідати цю красу, але що може бути краще своєї думки. Купуйте тур у наших менеджерів! І переконайтеся, що Сейшели залишиться у Вашому серці.

 

Реалізуємо Будь-Яку Туристичну Мрію