+38 093 048 18 74
Шопінг зі східним відтінком! Кращі вулиці-магазини в Дубаї.

Вже не знаємо чим ОАЕ прославилося раніше: відмінним туристичним напрямком або різноплановим шопінгом і цінами дешевше європейських.

Сьогодні поговоримо про все що пов’язано з покупками в Еміратах.

А що взагалі купують в Дубаї?

Ювелірні вироби та інші коштовності

Саме за блискучими прикрасами їде найбільше туристів з усіх країн. У продажу є прикраси, виконані в сучасному стилі і традиційні, характерні для східної культури; зроблені місцевими майстрами і кращими ювелірами світу.

Подушки й килими

Арабські килими відомі по всьому світі своєю якістю і красою. Звичайно душа туриста буде лежати до килимів ручної роботи, але є і фабричні варіанти. Подушки не поступаються за якістю і красу килимах.

Корисним сувеніром з Еміратів будуть спеціальні подушки для утримання дверей. Як правило, вони трикутної форми, а всередині них знаходиться пісок.

Кинджали

Справжні старовинні кинджали продаються в антикварних магазинах, але коштують вони, звичайно ж, не дешево. Є й цілком пристойні «репліки», зроблені «під старовину» – їх можна знайти в сувенірних крамницях, а ціни на них істотно нижче.

Пахощі та парфумерія

Арабська парфумерія істотно відрізняється від європейської. Духи виробляють на олії та без домішки спирту. Стійкість аромату дають ефірні олії.

Від цього наш перший рада – наносите арабські духи тільки на шкіру, на одязі від них залишаться масляні плями.

Ви також можете придбати індивідуальні духи – місцевий парфумер вислухає всі ваші побажання, а потім приготує особливий аромат. Але це можна зробити тільки в ринкових крамницях.

Пахощі ж представлені у вигляді невеликих шматочків дерева або м’яких кульок. Шматочки дерева, званого «Бахур», зазвичай просто кладуться в тому місці, яке необхідно наповнити ароматом, і все. Але якщо ви вирішите прикупити кульок, то знайте, що їх потрібно підігрівати, використовуючи для цього спеціальні формочки, які продаються там же, де і самі пахощі.

Кавники, кава і все про каву

Тільки в Дубаї ви можете спробувати мелену каву з додаванням кардамону, називають його “кахва”. Це кава має особливий гіркуватий смак.

А в як класний подарунок підійде «набір» з кавника і кави або арабський термос, прикрашений орнаментами у східному стилі.

Кальяни, трубки, тютюн

Курильні трубки виготовлені з глини і дерева. Всі вони виготовляються вручну, завдяки чому набувають вишуканий вигляд. Трубки можна зустріти в супермаркетах, шопінг-центрах і торгових лавках.

Там же продаються і кальяни всіляких видів, від зовсім простеньких і непоказних до святкових і виділяються із загальної маси.

Шуби

Як правило, цінник буде залежати від довжини виробу, хутра, марки і якості. Наприклад, норкова шуба будує близько 3-4 тисяч доларів, але не варто лякатися, адже і в фірмовому бутику ви зможете як слід поторгуватися і домогтися знижки до 30% і навіть більше!

Де ж це купувати?

Найвідомішими районами для шопінгу є:

  • Район Дейра, де знаходяться площі Баніяс і Насер
  • Вулиця Аль-Мактум-Хоспитал-Роуд
  • Вулиця Сабха
  • Вулиця Наїф
  • Вулиця Рикка-Роуд
  • Район Бар-Дубай
  • Район Аль-Карама
  • Вулиця Аль-Фахіді
  • Вулиця Дияфа

Вдавайтеся на ці вулиці та вирушайте в захопливий світ шопінгу!

 

Придбати тур в ОАЕ (посилання)

Реалізуємо Будь-Яку Туристичну Мрію