+38 093 048 18 74
7 підказок, як круто відпочити в Туреччині!
Туреччина країна, яка вже стала туристичною Меккою для українців. Тут можна скуштувати і all inclusive у світових великих готелях, а також саме тут ми можемо порадити дружні сімейні готелі.

Стамбул — це окрема історія, тому ми розповімо про це місто пізніше.

Порадити конкретне місце в Туреччині для пляжного відпочинку вкрай важко. Але в цьому найпопулярніші курорти такі:
  • Анталія — велике місто; тут можна погуляти по місту та влаштувати шопінг не гірше ніж у Стамбулі.
  • Белек — курорт з найкращими пляжами, тут пісок і поступовій захід в море, тож сюди їдуть всі сімейні. Також сім’ї часто обирають Сіде.
  • Ізмір — місто де просто необхідно прогулятися по набережній, зробити багато фото для Instagram та поїсти турецькі смаколики в місцевих ресторанах.
  • Кушадаси — звідси курсують круїзні кораблі, а також тут дуже круті історичні екскурсії.
  • Кемер — курорт з гальковими пляжами, тут величезна кількість готелей для «пакетного» відпочинку. Тут найкрасивіша природа для курортних міст.
  • Мармарис — активний, молодіжний відпочинок. Йому альтернатива курорт Олюденіз — тут на Вас чекає спокійний романтичний відпочинок.
  • Аланія — найкомфортніший варіант для відпочинку бюджетного туриста.
Отже, все що потрібно знати про Туреччину читай нижче.

Що взяти з України?

Віза українцям не потрібна, тож для того щоб опинитися в Туреччині Вам необхідно: закордонний паспорт, авіаквиток, страховий поліс та тест на Covid-19, букінг готелю чи туристична путівка.

Особливості бронювання готелю. (самостійний турист? Обов’язково прочитай!)

Важливо: сервіс booking.com в Туреччині заблоковано, тож якщо Ви самостійний турист готель варто бронювати з України. Щоб зайти в букінг в Туреччині Вам необхідно мати VPN. Друкуйте ваучер, а з самою бронью проблем не виникає.

Туреччина це ж мусульманська країна?! Певно там дуже сурові закони та норми поведінки?

На справді Вам знадобиться лише прості правила адекватного поводження в суспільстві. В країну давно зайшли європейські вієння. Місцеві розуміють, що ми всього лише туристи, тож не чекають від нас прогулянок у паранджі чи молитв за годинами. Більшість турецьких сімей дуже прогресивні, а турецькі дівчата дуже красиві (хлопцям на примітку ;)).

Може перепочинимо та вивчимо декілька турецькомовних фраз?

Привіт! — Merhaba,  До зустрічі —  Güle güle!

Дякую! Teşekkür ederim!

Скільки це коштує? —   Ne kadar?

Звісно в Туреччині спілкуються і англійською, і російською, проте місцевим буде приємно почути від гостя свою рідну мову.

Що може здивувати в першій поїздці?

З неприємного для багатьох туристів це передозування парфюмів та інших запахів. Інколи аромати настільки відчутні, що до краму і не зайдеш. Та може це найкраще будуть цілі гроші до кінця поїдки. А також самі вуличні «гучномовці» іноді буває, ідеш і бажаєш насодитися містом, а на тебе галасують та тягнуть тебе всіх магазінв одразу, особливо це небезпечно в Стамбулі.

А от ранкова молитва, особисто в мене не виликала дискомфорту, навіть живучи біля мечетей я не прокидалася від звуків молитви. Проте необхідно бути готовим і до такого.

Турецька їжа

Головна особливість турецької їжі це використання м’яса баранини та його жиру. Деяким це може зіпсувати відпочинок, адже їжу орієнтовану під європейсько туриста доведеться шукати. Тим хто не приїхав на «все включено» можемо порадити столові «Локантасі».

Кава?

При замовлені «турецької кави» Вам принесуть справжню, натуральну, смачну каву. Якщо в непідготовленій кав’ярні замовити, наприклад, американо — отримаєте не найсмачнішу розчину каву. А взагалі в Туреччині обирайте чай. І з самою не збудьте узяти на сувеніри.

Ми постаралися розповісти про найцікавіші особливості Туреччини та надихнути Вас відвідати цю східну країну, але що може бути краще своєї думки. Купуйте тур у наших менеджерів! І переконайтеся, що до Туреччини Ви повернетися знову.

Реалізуємо Будь-Яку Туристичну Мрію